Sprchová baterie RAV SLEZÁK Colorado 150 mm chrom CO181.5 – recenze a vlastnosti

Sprchová baterie RAV SLEZÁK Colorado 150 mm chrom CO181.5 je páková nástěnná baterie, která se vyznačuje nejen svým moderním designem, ale také skvělými vlastnostmi a kvalitou provedení. Baterie je vhodná pro všechny, kteří hledají kvalitní a spolehlivou sprchovou baterii s roztečí 150 mm.

Moderní design a kvalita provedení

Sprchová baterie RAV SLEZÁK Colorado 150 mm chrom CO181.5 je vytvořena v moderním designu, který lahodí oku a dokáže skvěle doplnit každou koupelnu. Baterie se vyznačuje chromovým provedením, které je nejen krásné na pohled, ale také odolné vůči poškození.

Baterie je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajistí bezproblémové používání po mnoho let.

Provedení baterie je velmi precizní, což dokazuje skvělé zpracování jednotlivých detailů. Baterie je velmi stabilní a snadno se ovládá pomocí páčky.

Spolehlivé vlastnosti

Sprchová baterie RAV SLEZÁK Colorado 150 mm chrom CO181.5 se může pochlubit i spolehlivými vlastnostmi. Baterie je vybavena keramickým ventilem, který zaručuje přesné nastavení teploty a průtoku vody. Díky tomu si můžete užít pohodlné umývání bez ohledu na teploty.

Baterie také disponuje funkcí úspory vody.

Stačí jen jednoduchým způsobem nastavit obvyklý průtok vody a potom tuto hodnotu snížit. Výsledkem je úspora vody a peněz, což jistě oceníte.

Závěr recenze

Sprchová baterie RAV SLEZÁK Colorado 150 mm chrom CO181.5 je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají moderní, spolehlivou a kvalitní sprchovou baterii. Baterie se vyznačuje nejen moderním designem, ale také skvělými vlastnostmi a kvalitou provedení.

Pokud vás tato baterie zaujala a chtěli byste si ji zakoupit, můžete si ji objednat na adrese https://www.codina.cz/produkt/sprchova-baterie-rav-slezak-colorado-150-mm-chrom-co181-5. Určitě nebudete litovat!

Sprchová baterie RAV SLEZÁK Colorado 150 mm chrom CO181.5
Obrázek 1: Sprchová baterie RAV SLEZÁK Colorado 150 mm chrom CO181.5
Detail sprchové baterie RAV SLEZÁK Colorado 150 mm chrom CO181.5
Obrázek 2: Detail sprchové baterie RAV SLEZÁK Colorado 150 mm chrom CO181.5