Stylová světle šedá postel s matrací Meise Möbel Massello, 180 x 200 cm


Čalouněná postel Massello od německé značky Meise Möbel

Postel Massello je skvělou volbou pro ty, kteří hledají elegantní a vkusnou postel s kvalitní matrací. Vybavená štíhlými nohami vyrobenými z dubového dřeva a čistým prošívaným látkovým čalouněním, zajišťuje moderní vzhled a rafinovanou eleganci.

Vizuální atraktivita a praktičnost v jednom

Postel Massello od Meise Möbel nejenže vypadá skvěle, ale nabízí také praktické prvky. Součástí setu je kvalitní matrace, která zajišťuje pohodlný spánek a dokonale se přizpůsobí vašemu tělu.

Matrace je vybavena 7 zónovými taštičkovými pružinami (TTFK 350*) s vysokou přizpůsobivostí a bodovou elasticitou. Každý pružinový tlumič je individuálně všitý do kapes, což zajišťuje dokonalé přizpůsobení vašemu tělu i při vysoké zátěži.

Získejte dokonalý spánek díky kvalitní matraci.

Obyčejná matrace může způsobit nevyspalost a bolesti v zádech, ale s touto postelí si můžete být jisti, že vaše tělo bude mít správnou oporu a přizpůsobení. Výška matrace je cca. 20 cm a nabízí úroveň tvrdosti H2 do 80 kg tělesné hmotnosti na jedné straně a úroveň tvrdosti H3 do 120 kg tělesné hmotnosti na druhé straně.

Zamilujte si její moderní design a šetrnost k vaší postavě.

Obrázek 1: Postel Massello - hlavní foto

Obrázek 2: Postel Massello- detail

Pro ty, kteří hledají stylovou postel, která bude vkusným doplňkem jejich interiéru a zároveň jim nabídne kvalitní a pohodlný spánek, je postel Massello od Meise Möbel ideální volbou. Navštivte stránky https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/svetle-seda-calounena-dvouluzkova-postel-s-matraci-meise-moebel-massello-180-x-200-cm-2 a zajistěte si tu svou ještě dnes.