ASIR Venkovní lampa BSU-68155: Výkonná a stylová černá osvětlení pro váš exteriér

Nízká zahradní lampa ASIR Venkovní lampa BSU-68155 je dokonalým řešením, jak osvětlit váš exteriér stylu a vkusu. Tato venkovní lampa je vyrobena s ohledem na kvalitní materiály a moderní design, který vám umožní vytvořit osvětlení, které bude dokonale odpovídat vašim požadavkům.

Odpovídající design a kvalita

Tělo ASIR Venkovní lampy BSU-68155 je vyrobeno z odolného plastu, který imituje rustikální styl a dodává lampě unikátní vzhled. Akrylátový uzávěr dokonale odráží světlo a umožňuje dosáhnout velmi dobrého osvětlení.

Nadstandardní bezpečnost a ochrana

Venkovní osvětlení musí být schopné odolat nástrahám přírody. ASIR Venkovní lampa BSU-68155 je vybavena ochranným prvkem IP 65, který zajišťuje bezpečí před vodou stříkající ze všech směrů. Takže se můžete těšit z osvětlení kdekoli kolem domu.

Standardní specifikace

ASIR Venkovní lampa BSU-68155 je vybavena standardním závitem E 27, což znamená, že budete moci používat většinu žárovek s maximálním příkonem 60 W. Lampa má výšku 60 cm a průměr 35 cm. Celkově lampu můžete použít kdekoliv a dodáte tak vaší zahradě dokonalý vzhled.

Závěr

Pokud hledáte elegantní a praktické osvětlení pro váš exteriér, doporučujeme ASIR Venkovní lampa BSU-68155. Tato lampa splní všechny vaše požadavky na kvalitu, design a bezpečnost. Pro více informací navštivte odkaz: www.nabytekted.cz/produkt/asir-venkovni-lampa-bsu-68155-cerna.