Kaldewei Vaio 6 – Velkolepá vana pro nejlepší koupelnovou relaxaci


Speciální vana ze smaltované oceli

Kaldewei Vaio 6 je velmi kvalitní a luxusní vana, vyrobena ze smaltované oceli. Tento materiál je pro svou odolnost, štíhlost a designovost velmi žádaný. Oceňují ho nejenom uživatelé, ale i návrháři a architekti. Smaltovaná ocel nabízí vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, korozi a chemickým látkám. Vana je tedy vhodná i pro každodenní a náročné používání.

Úprava Perl-Effekt

Vana Kaldewei Vaio 6 má povrchovou úpravu Perl-Effekt, díky které se voda skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice. Tento efekt lze snadno udržovat a vana vypadá vždy jako nová. Perl-Effekt je proto ideální pro ty, kteří chtějí mít koupelnu stále čistou a bez efektivní práce s čisticími prostředky.

Objem vany a výbava

Objem vany Kaldewei Vaio 6 s rozměry 210×80 cm je 155 litrů. Vana se dodává bez madla, nožiček a podhlavníku, takže si zákazníci mohou vybrat přesně podle svých představ. Díky tomu lze využít prostor koupelny co nejoptimálněji a vana bude opravdu přesně podle přání uživatele.

Vyberte si vlastní Kaldewei Vaio 6

Pokud hledáte vnitřní klid a úlevu od každodenního stresu, vana Kaldewei Vaio 6 je pro vás tou správnou volbou. Velkolepý design a kvalitní materiál zaručují naprostý komfort, zdravotní prospěch a nijak vás neomezují při jejím používání. Kaldewei Vaio 6 nabízí skvělý poměr cena/výkon a zákazníci si ji mohou objednat přímo na našem webu www.sidonia.cz. Pokud vás zajímají další informace nebo máte otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Kaldewei Vaio 6 - Velkolepá vana pro nejlepší koupelnovou relaxaci