Rozkládací rohová sedačka BIFIDA 03 v tmavě šedé látce – perfektní pro levou stranu!

Rozkládací rohová sedačka Provedení: LEVÉ

Materiál: látka

Kdo by nechtěl mít v obývacím pokoji pěknou a pohodlnou sedačku? Sedačky jsou dnes nepostradatelnou součástí každého bytu. Když už se ale rozhodnete si jednu pořídit, tak si vyberte takovou, která bude nejen krásná, ale i praktická. Rozkládací rohová sedačka BIFIDA 03 v tmavě šedé látce je právě tou správnou volbou, protože kromě toho, že je krásná, je také funkční a praktická.

Podrobnosti k sedačce

Potahová látka: Dora 96 = tmavě šedá

Rozměr (šxvxh): 250 x 70/85 x 170 cm

Tato sedačka vám nabízí maximální komfort při posezení díky jemné látce, z které je vyrobena. Tmavě šedá barva dodává celému designu na eleganci. Rozkladací mechanismus umožňuje měnit sedací plochu na plochu pro spaní o rozměru 125 x 195 cm. Můžete si tak pohodlně odpočinout nejen při sledování oblíbeného filmu, ale i při přespání návštěvy.

Proč si pořídit rohovou sedačku BIFIDA 03 v tmavě šedé látce?

  • Funkčnost – díky rozkladacímu mechanismu můžete snadno měnit sedací plochu na plochu pro spaní.
  • Krása – tmavě šedá barva dodává sedačce na eleganci a stylovosti.
  • Kvalita – látka, z které je sedačka vyrobena, je jemná a příjemná na dotek.

Dodáváno v demontu.

Rozkládací rohová sedačka BIFIDA 03 v tmavě šedé látce

Nepátrejte dál a pořiďte si kvalitní rohovou sedačku za bezkonkurenční cenu. Naši zákazníci oceňují především vysokou kvalitu a praktičnost této sedačky. Navíc vám ji přivezeme přímo domů a to zcela zdarma. Už se nemusíte bát, že nebudete mít dostatečný prostor v obývacím pokoji, protože tato rohová sedačka se perfektně vejde i do menších místností.

Koupit rohovou sedačku BIFIDA 03 v tmavě šedé látce