Madlo Novaservis sklopné bílé R66550.11 – recenze a specifikace produktu


Madlo Novaservis sklopné bílé R66550.11 je praktickým a elegantním doplňkem pro vaše dveře či skříně. Toto madlo se hodí jak pro moderní tak pro tradiční interiér a díky bílé barvě se snadno sladí s ostatními stavebními doplňky. Navíc má sklopný design, což umožní snadné otevírání dveří z obou stran.

Specifikace produktu

Velikost: Madlo má rozměr x10 cm, což zajišťuje pohodlnou manipulaci při otevírání dveří.

Barva: Madlo je bílé barvy, aby se hodilo k ostatním stavebním doplňkům v místnosti.

Montáž: Madlo se snadno montuje vrtáním na dveře či skříň.

Recenze produktu

Jak jsme již zmínili, jedná se o velmi praktické a elegantní madlo, které skvěle doplňuje interiér. Jeho sklopný design umožňuje snadné otevírání dveří z obou stran a kromě toho je velmi pohodlné při manipulaci s dveřmi či skříněmi.

Výhodou je také jeho bílá barva, díky které se snadno sladí s ostatními stavebními doplňky v místnosti. Navíc se jedná o velmi kvalitní produkt, který je vyroben z pevných materiálů, což zaručuje jeho dlouhou životnost a odolnost proti poškození.

Kromě toho je montáž madla naprosto jednoduchá a rychlá. Stačí jednoduše madlo připevnit na dveře nebo na skříň a ihned můžete začít madlem manipulovat.

Proto bychom s jistotou doporučili madlo Novaservis sklopné bílé R66550.11 jako praktický a kvalitní doplněk pro vaše dveře či skříně.

Nečekejte a pořiďte si toto skvělé madlo již dnes a užijte si pohodlné otevírání dveří s elegancí a stylem!

Madlo Novaservis sklopné bílé R66550.11 - recenze a specifikace produktu