Dřezová baterie DEANTE LUKRECJA – elegantní a funkční!


Dřezová baterie s výsuvným U-výtokem Licorice vám bude dělat radost každý den.

Dřezová baterie DEANTE LUKRECJA je moderní a funkční doplněk k vaší kuchyni. S touto baterií si bez problémů umyjete nádobí i zeleninu. Její povrch v chromu bude skvěle ladit s ostatními spotřebiči v kuchyni. Díky výsuvnému U-vývodu vytvoříte v kuchyni čisté a přehledné prostředí.

Licorice je baterie od značky DEANTE, která se vyznačuje svou vysokou kvalitou a moderním vzhledem. Rozsah hubice této baterie je 220 mm a výška těla je 443 mm.

Parametry dřezové baterie DEANTE LUKRECJA

Baterie je stojícího typu, mixérem je jednopáková a průtoková třída zůstává pod 9 L/min, tedy je šetrná k životnímu prostředí. Akustická skupina je I, což znamená, že emise hluku jsou nižší než 20 dB. Hlava dřezové baterie má 35 mm a výtoku je možné vytažit ve tvaru U.

DEANTE LUKRECJA baterie vám zaručuje pohodlné používání a funkčnost a navíc má sedmiletou záruku. Pokud se tedy rozhodujete pro novou dřezovou baterii, stojí za zvážení právě tato baterie.

Na stránkách nabyteklevneji.cz si můžete prohlédnout nabídku dřezových baterií od značky DEANTE a vybrat si tu nejvhodnější pro vaší kuchyni.

Dřezová baterie DEANTE LUKRECJA

Vzhledem k tomu, že dřezová baterie DEANTE LUKRECJA je v moderním designu a nabízí maximální funkčnost a pohodlí, je to výhodná investice, která vám usnadní každodenní život v kuchyni. Zvolte si licorice baterii a oceníte ji každý den.