Falco kuchyňská linka Eginger 220: zářivě červený lesk pro dokonalý interiér

Kuchyňská linka Eginger v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech. Kuchyňská linka je na nožkách a díky tomu je prostor pod linkou lépe přístupný při úklidu.

Korpusy skříněk jsou matné bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce. Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Cena a dostupnost

Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích. Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče a dekorace nejsou v ceně.

Linka Eginger 220 je velmi oblíbenou volbou pro kuchyně, proto se nám rychle vyprodává. Pokud ji chcete mít doma co nejdříve, není třeba otálet. Linku si můžete objednat na našem e-shopu nebo si ji prohlédnout na vlastní oči v našem showroomu v Praze.

Rozměry a provedení

Pokud hledáte dostatek úložného prostoru, linka Eginger 220 vám poskytne velmi široké možnosti uskladnění vaší kuchyňské potřeby. Rozměry vrchních skříněk jsou:

  • skříňka š.60 cm, v.72 cm, hl.30 cm
  • skříňka s výklopnými dvířky š.100 cm, v.72 cm, hl.30 cm
  • skříňka š.60 cm, v.72 cm, hl.30 cm

Rozměry spodních skříněk jsou:

  • skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm
  • skříňka š.60 cm, v.83 cm, hl.50 cm
  • skříňka š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm

Závěr

Linka Eginger 220 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní design kombinovaný s dostatkem úložného prostoru. Pokud vás zaujala, objednejte si ji ještě dnes nebo se přijďte podívat do našeho showroomu na vlastní oči. Pro více informací klikněte zde.

Falco kuchyňská linka Eginger 220 v červeném lesku
Falco kuchyňská linka Eginger 220 v červeném lesku
Falco kuchyňská linka Eginger 220 v červeném lesku