Mondex Polštář Loreta s béžovým peřím – luxusní doplněk do vaší ložnice


Příjemný na dotek sametový materiál

Polštář Loreta, značky Mondex, je vyrobený z béžového sametového materiálu, který působí velmi elegantně a je velice příjemný na dotek. Sametový materiál dodává polštáři luxusní vzhled a potěší nejen váš zrak, ale také dotek.

Nadýchané a měkké peří

Polštář Loreta je vyplněný měkkým a nadýchaným peřím. Jeho plnění dodává polštáři tu správnou měkkost a pohodlí, které oceníte při čtení knihy, surfu na internetu nebo sledování filmu v pohodlném křesle.

Zdobený růžovým peřím

Polštář Loreta je ozdobený růžovým peřím, které dodává polštáři originalitu a zvláštní atmosféru. Peří je přidáno na okraje polštáře a zvýrazňuje jeho krásný design.

Univerzální doplněk pro různé místnosti

Polštář Loreta se velmi hodí k použití v místnostech různého určení. Je to univerzální doplněk, který vám zpříjemní odpočinek doma. Můžete ho umístit na gaučích, křeslech, postelích nebo dokonce na okenní římse.

Ruční praní a antialergický povlak

Chcete-li udržet polštář Loreta v perfektním stavu, doporučujeme ruční praní. Povlak na polštáři je antialergický, takže nemusíte mít obavy z alergických reakcí.

Tento polštář je skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlný, luxusní a elegantní doplněk pro svůj domov. Zvýrazní atmosféru vašeho interiéru a dodá mu zcela nový rozměr.

Pro více informací o polštáři Loreta, klikněte zde.

Polštář Loreta na posteli

Polštář Loreta na sedací soupravě