Luxusní jídelní stůl Glory od KARE Design – 200x100cm černá elegance


KARE DESIGN Jídelní stůl Gloria – černý, 200x100cm:

Potřebujete stůl se zajímavou podnoží? Jídelní stůl Gloria bude jedinečným způsobem zdobit váš interiér! Černé nohy z lakované oceli jsou doplněny vrchní deskou z tvrzeného bezpečnostního skla. Stůl dodá vaší jídelně elegantní vzhled. Skleněný stůl s pevnou ocelovou podnoží má maximální nosnost 150 kg. K dispozici je také jídelní stůl ve stejném designu s keramickou odkládací deskou. Dopřejte si vybavení, které splní svou praktickou funkci a zároveň bude krásnou ozdobou vašeho domova!

Elegantní skleněný jídelní stůl

Krásný jídelní stůl může být praktickým vybavením vaší jídelny i moderním designovým doplňkem vašeho obývacího pokoje. Okamžitě zaujme svou propracovaností a elegantním, lehce výstředním dojmem. Desku stolu z 13 milimetrů silného bezpečnostního skla podpírají dvě tvarované nohy. Originální a výrazný jídelní stůl působí okouzlujícím a minimalistickým dojmem. K dispozici jsou také další verze.

Jídelní stůl Gloria

Proč mít doma jídelní stůl Gloria

Obdélníkový skleněný stůl s ozdobně zakřivenými ocelovými nohami je určen až pro 8 osob. Skutečný skvost do jídelny nebo obývacího pokoje, který do domova vnese luxus a šarm. Stůl i přes svou velikost působí jemně a elegantně. Lze ho využít jako jídelní, konferenční nebo psací stůl. Je perfektním doplňkem pro elegantní pokoje i pro moderní jídelní kouty s monochromatickým barevným schématem.

Chcete si takovýto klenot do vašeho interiéru pořídit? Pak navštivte tuto stránku a objednejte si svůj vlastní kousek!