Elegantní postel Eka Čalouněná s úložným prostorem a růžovou látkou Trinity v rozměru 160×200 cm

Ní pro rodiny s malými dětmi nebo domácími mazlíčky. Látková tkanina Trinity je k dostání v několika různých barevných variantách a lze ji snadno kombinovat s dalšími interiérovými doplňky a vybavením.

ÚLOŽNÝ PROSTOR POD POSTELÍ
Jedním z největších benefitů této postele je úložný prostor pod matrací. Tento prostor lze využít k uložení oblečení, ložního prádla, nebo dalších věcí. Prostor lze snadno otevřít pomocí pohyblivého roštu a má dostatečnou výšku, aby do něj šly vložit i větší předměty. Takovým úložným prostorem se dá maximálně využívat prostor ve Vaší ložnici a ušetříte na nábytku, který by jinak zaberete.

LAMELOVÝ ROŠT
Elegantní postel je dodávána s lamelovým roštem, který je pro Vaše zdraví a pohodlí klíčový. Lamelový rošt poskytuje optimální podporu pro Vaše tělo a zajišťuje zdravý spánek bez bolestí zad. Lamelový rošt je vyroben z kvalitního pevného dřeva, které zaručuje, že postel bude dlouho vydržet. Součástí balení je také návod na montáž, kterou si jednoduše zvládnete i sami.

DOPORUČUJEME MATRACI
Při nákupu postele Elegant bez matrace doporučujeme vybrat takovou, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům. Matrace tvoří základ celé postele a je proto důležité zvolit takovou, která bude splňovat Vaše požadavky na tuhost, tvar a materiál. Matrace lze zakoupit zvlášť nebo si můžete vybrat z naší široké nabídky matrací, které jsou na našem eshopu k dispozici.

je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a praktický nábytek do ložnice. Vyberte si svoji barvu a velikost a zařiďte si interiér svých snů.

Elegantní postel Eka Čalouněná s úložným prostorem a růžovou látkou Trinity v rozměru 160x200 cm Publikováno: