Praktický pomocník pro servírování vína – Servírovací vozík Tempo Kondela VINITA v provedení černá/dub

Máte svoji vysněnou kuchyni, ale přece vám v ní něco chybí? Servírovací vozík VINITA můžete použít nejen jako nový úložný prostor, ale je vhodný také jako dekorace ať už v kuchyni, jídelně nebo obýváku.

Tento šikovný vozík se stane vaším oblíbeným pomocníkem, kterého oceníte zejména v době větších návštěv či rodinných posezení.

Je vyrobený z DTD v kombinaci s kovovou konstrukcí. Univerzální černá barva kovových částí a provedení poliček světlý dub zapadnou do každého interiéru.

Nabízí tři poličky, kde uložíte vše, co potřebujete mít vždy po ruce. Největší výhodou vozíku jsou kolečka se 2 brzdami, která zabrání nechtěnému pohybu.

Na boku vrchní police vozíku se nachází kovová rukojeť, kterou při tlačení vozíku zajisté oceníte.

Servírovací vozík VINITA se stane zaručeně skvělým pomocníkem ve vaší domácnosti. Nosnost jedné police je 10 kg, takže neváhejte a využijte každý centimetr prostoru.

Součástí stolku je držák na sklenice a odnímatelná vrchní část

Servírovací vozík VINITA je vybaven i držákem na sklenice pro vaše pohodlí a bezstarostné servírování. Vrchní část stolku je navíc odnímatelná, takže můžete se snadno dostat ke všem věcem, co potřebujete.

Navíc, Tento šikovný pomocník do kuchyně se dodává v demontu, takže si ho můžete snadno složit sami v pohodlí své vlastní domácnosti.

Tip: Podívejte se i na další šikovné pomocníky do kuchyně a vyberte si ten nejlepší pomocník právě pro vás a vaši domácnost.

Servírovací vozík Tempo Kondela VINITA

Zaměňte starý a nevyužívaný nábytek za moderní a praktický. Navštivte naše stránky a vyberte si ze široké nabídky nábytku a dalších domácích potřeb ten nejlepší pro vás a vaši rodinu.

Servírovací vozík Tempo Kondela VINITA je tím nejlepším pomocníkem, který vám usnadní přípravu jídel a servírování vína. Vyberte si ten správný typ vozíku právě pro vás.

Snažíme se nabízet nejlepší kvalitu za rozumné ceny. Prohlédněte si naši širokou nabídku a najděte si to nejlepší pro vaši domácnost.