Dřezová baterie Paffoni Rock s otočným ramínkem chrom RO980CR – recenze a informace


Dřezová baterie Paffoni Rock s otočným ramínkem chrom RO980CR

Úvod

Dřezová baterie Paffoni Rock s otočným ramínkem chrom RO980CR je páková stojánková baterie, která se hodí pro všechny kuchyně. Má moderní design a je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které poskytují spolehlivost a dlouhou životnost. Pokud hledáte kvalitní a funkční dřezovou baterii, RO980CR je tou správnou volbou.

Vlastnosti a specifikace

Výška baterie je 35,9 cm, takže je dostatečně vysoká pro umývání nádobí nebo nádobí o větší velikosti. Ramínko je ve výšce 26,3 cm a je otočné, což usnadňuje přesné nastavení vody přesně tam, kam ji potřebujete.

Výhody

Jednou z hlavních výhod této dřezové baterie je její otočné ramínko, které umožňuje snadné přesné nastavení směru a tlaku vody. Navíc je celá baterie vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, což zajišťuje spolehlivost a dlouhou životnost.

Instalace

Instalace baterie je velmi snadná. Při nákupu obdržíte kompletní sadu pro instalaci, která obsahuje všechny potřebné díly. Návod k instalaci je jasný a jednoduchý, takže vám nic nebrání v tom, abyste sami namontovali baterii do vaší kuchyně.

Cena a dostupnost

Baterie Paffoni Rock s otočným ramínkem chrom RO980CR je dostupná za velmi příznivou cenu. Navíc je k dispozici na našem e-shopu, který nabízí rychlé dodání a kvalitní služby. Pokud tedy hledáte spolehlivou a cenově dostupnou dřezovou baterii, RO980CR je tou pravou volbou pro vás.

Závěr

Dřezová baterie Paffoni Rock s otočným ramínkem chrom RO980CR je kvalitní baterie, která splní vaše očekávání. Je vyrobena z kvalitních materiálů, má moderní design a snadnou instalaci. Pokud hledáte spolehlivou a funkční dřezovou baterii za přijatelnou cenu, RO980CR je tou správnou volbou pro vás.

Dřezová baterie Paffoni Rock s otočným ramínkem chrom RO980CR

Zdroj: https://www.esrom.cz/produkt/drezova-baterie-paffoni-rock-s-otocnym-raminkem-chrom-ro980cr