Obývací stěna KEAGEN NEW 1: Praktická a moderní volba v bílé/černém lesku

Obývací stěna KEAGEN NEW 1 je vynikající volbou pro ty, kteří hledají praktické a moderní řešení pro svůj obývací pokoj. Sestava nabízí dostatečně velký úložný prostor a její design je naprosto skvělý. Otevřené poličky a vitríny vám umožní vystavit všechny vaše oblíbené dekorace a knihy, zatímco uzavřené skříňky poskytují dostatek prostoru pro ukládání věcí, které nechcete mít na očích.

Výhodou této stěny je, že se skvěle hodí do různých interiérů.

Sestava KEAGEN NEW 1 v bílé/černém lesku má rozměry 180 x 260 x 42 cm, což ji činí dostatečně velkou pro obytný prostor. Sestava obsahuje televizní stolek, závěsné vitríny a skříňky, které vám umožní skladovat různé věci a současně poskytnou dostatek místa pro všechny vaše elektronické přístroje.

Rozměry jednotlivých skříněk

  • Televizní stolek RTV „140“: 30 x 140 x 42 cm
  • Závěsná vitrína: 180 x 40 x 30 cm
  • Závěsná vitrína plná: 180 x 40 x 30 cm
  • Závěsná vitrína „90“ plná: 90 x 35 x 30 cm

Všechny jednotlivé skříně jsou vyrobeny z materiálu LTD a dvířka jsou z MDF. Dvířka se otevírají systémem „PUSH-CLICK“. V ceně není LED osvětlení, ale je možné jej dokoupit.

Sestava KEAGEN NEW 1 se dodává v demontovaném stavu.

Pořízením této obývací stěny získáte elegantní, kvalitní a praktické řešení pro svůj obývací pokoj. V případě jakýchkoliv problémů máte na stěnu 24 měsíců záruky.

Nenechte si ujít nákup této skvělé stěny na odkaze: skvelynabytek.cz

obývací stěna keagen new 1