Krásné interiérové dveře Naturel Aura – levé, šířka 60 cm, jilm


Moderní dveře do každého interiéru

Interiérové dveře jsou nejen praktickým prvkem každého domu, ale také mohou být jeho výrazným designovým prvkem. Pokud hledáte krásné interiérové dveře, které budou dokonalou ozdobou Vašeho domova, máme pro Vás řešení. Naturel Aura jsou moderní dveře, které se stanou ozdobou každé místnosti.

Rámová konstrukce z MDF s kvalitní fólií v žádaném a velmi pěkném

Dveře Naturel Aura mají rámovou konstrukci z MDF s kvalitní fólií v žádaném a velmi pěkném designu. Díky vysoké kvalitě materiálů jsou dveře odolné, mají dlouhou životnost a neztrácí svůj vzhled i po dlouhodobém používání.

Výplň je poskládána z panelů z MDF ve stejném dekoru a bílého matného skla tl. 4 mm. Krásně se doplňují s rámovou konstrukcí a zajišťují dokonalou izolaci a soukromí v místnosti. Skleněná výplň je navíc ozdobou dveří, které dodávají elegantní vzhled a lehkost.

Zasklení bez zasklívacích rámečků působí velice estetickým dojmem

Zasklení dveří bez zasklívacích rámečků působí velice estetickým dojmem. Při pohledu na dveře se soustředíte jen na jejich krásný vzhled a jemně skleněnou výplň.

Dveře lze osadit jak do stávající ocelové zárubně v české normě nebo do obložkové zárubně. Díky univerzálnosti jsou dveře vhodné pro každý interiér.

Dveře 60 mají WC zámek (rozteč 72 mm) a pasuje k nim klika v provedení s WC knoflíkem

Vyhovují Vašim potřebám dveře, které řeší zajištění soukromí? Dveře Naturel Aura mají WC zámek (rozteč 72 mm) a pasuje k nim klika v provedení s WC knoflíkem. To zaručuje, že budete mít dostatečné soukromí, které potřebujete.

Naturel Aura

V případě, že hledáte moderní a krásné interiérové dveře, které budou dokonalou ozdobou Vašeho domova, jsou dveře Naturel Aura tou správnou volbou. Vyberte si design, který se Vám líbí nejvíce a zvyšte tak estetickou úroveň svého domova.

Klikněte zde a objednejte si dveře Naturel Aura hned teď