Hnědý jasanový konferenční stolek s rozměry 95 x 50 cm od ROWICO SHELTON

Stylový konferenční stolek ROWICO SHELTON s deskou z hnědě lakovaného masivního jasanového dřeva stojí na štíhlé elegantní podnoži z černě lakovaného kovu. Použité dřevo získalo certifikaci FSC, takže můžete mít při koupi stolku dobrý pocit, že jeho výroba byla šetrná k přírodě.

Kvalitní materiály

Masivní jasanové dřevo je velmi kvalitní a odolné, takže vám bude sloužit po mnoho let. Díky použití jemného lakování si můžete vychutnat krásu přírodního dřeva, ale současně si budete moci užít i moderní styl konferenčního stolku.

Rozměry a barvy

Stolek má perfektní rozměry pro umístění přímo vedle pohovky. Jeho délka činí 95 cm a šířka 50 cm. Je dostupný v dvou barváchhnědé a bílé.

Sladění se pohovkou SHELTON

Stolek se perfektně hodí k pohovce SHELTON, se kterou bude tvořit dokonale sladěný pár. Pohovka a konferenční stolek mají stejný styl a dokonale si sednou.

Konferenční stolek ROWICO SHELTON

Závěr

Pokud hledáte kvalitní a elegantní konferenční stolek, pak je ROWICO SHELTON tím pravým pro vás. Konferenční stolek si můžete zakoupit zde: https://www.velkynabytek.cz/produkt/hnedy-jasanovy-konferencni-stolek-rowico-shelton-95-x-50-cm. Určitě si ho oblíbíte a bude sloužit jako dokonalý doplněk vašeho obývacího pokoje.