Zelená zahradní pohovka Bloomingville Mundo 175 cm – recenze a specifikace produktu


Konstrukce

Zahradní pohovka Bloomingville Mundo je vyrobena z kovu, který je natřený zelenou barvou. Konstrukce pohovky je ozvláštněna zajímavým výpletem a doplněna originální štíhlou podnoží.

Komfort

Maximální pohodlí vám zajistí pohodlný sedák, který je dodáván v hnědém provedení s pruhovaným vzorem. Díky tomuto designu je pohovka stylová a originální. Zároveň poskytuje pohodlné posezení pro vaše venkovní aktivity.

Univerzálnost

Pohovka Mundo se skvěle hodí na zahradu, terasu i na balkon. Bude vypadat skvěle v kombinaci s lounge křeslem ze stejnojmenné série. Díky svému barevnému provedení se dokáže snadno sladit s ostatními kusy nábytku a vytvořit tak hezkou a stylovou venkovní zónu.

Vytrvalost

Doporučujeme nábytek přikrývat nebo jej umístit do krytého exteriéru, aby se pohovka lépe udržovala v původním stavu. Přestože je vyrobena z kovu, tak se jedná o kvalitní materiály odolné proti vlivům počasí. To znamená, že se s ní můžete těšit na sluníčko, déšť i sníh.

Specifikace

  • Barva: Zelená
  • Provedení sedáku: Hnědé s pruhovaným vzorem
  • Šířka: 175 cm
  • Výška: 66 cm
  • Hloubka: 62 cm
  • Provedení: Kovová konstrukce v květinovém designu

Zelená zahradní pohovka Bloomingville Mundo 175 cm

Pohovka Mundo nabízí skvělou kombinaci komfortu, krásného designu a kvalitního materiálu. Pokud hledáte pohodlné posezení pro svou zahradu, balkon či terasu, tak je tato pohovka skvělou volbou. Pokud navíc pořídíte i lounge křeslo ze stejné série, tak vytvoříte dokonalý a stylový prostor pro vaše relaxační chvíle.