Pohodlný spánek na bílé pružinové matraci MICADONI SIDI 180 x 200 cm tl. 23 cm


Základ matrace

Pružinová matrace MICADONI SIDI s HR pěnou a komfortní pěnou vám zajistí dokonalý odpočinek. HR pěna je vysoce pružná pěna, která se výborně přizpůsobuje tvaru těla a poskytuje mu dostatek podpůrných bodů. Matrace je vysoká 23 cm a má stupeň tuhosti 3/5.

Základem matrace jsou taštičkové pružiny, které jsou uloženy v samostatných kapsách. Díky tomu dochází k eliminaci ochabování jednotlivých zón a postarají se tak o správnou polohu vaší páteře. Tyto pružiny jsou kvalitní a odolné, takže si můžete být jisti, že vám matrace poskytne spolehlivou podporu.

Horní vrstva matrace

Horní vrstvu matrace tvoří 5 cm paměťová HR pěna. Tato vrstva je určena k tomu, aby se matrace co nejlépe přizpůsobila vašemu tělu a zajistila vám tak co nejvyšší pohodlí během spánku. Tato paměťová pěna je navíc velmi kvalitní a odolná, takže si můžete být jisti, že se neohne a nezlomí se i při častém používání matrace.

Spodní vrstva matrace

Spodní vrstvu matrace tvoří 1 cm vysoká komfortní pěna. Tato pěna je určena k tomu, aby se matrace příjemněji lehla na postel a aby se zlepšily vlastnosti matrace během spánku. Tedy aby se matrace co nejlépe přizpůsobila vašemu tělu.

Potah matrace

Potah matrace je vyroben z kvalitní látky, která je antialergenní a velmi prodyšná, přičemž boky jsou ze sametové látky. Potah je velmi snadný k čištění a udržování, takže si můžete být jisti, že se o matraci dobře postaráte. Pokud ji budete správně udržovat, slouží vám matrace po dobu několika let.

Pružinová matrace MICADONI SIDI 180 x 200 cm tl. 23 cm

Ilustrační obrázek matrace

Hodí se k postelím o rozměrech 180 x 200 cm

Tato matrace se především hodí k postelím o rozměrech 180 x 200 cm. Pokud máte tuto postel, tak vám tato matrace vyhovuje. Matrace vám zajistí dokonalý odpočinek a bude splňovat veškeré vaše nároky na kvalitní spánek.

Čištění matrace

K čištění matrace doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Tato metoda čištění je velmi jednoduchá a snadno s ní zvládnete udržovat svoji matraci v čistotě. Pokud budete tuto metodu pravidelně používat, můžete si být jisti, že vaše matrace bude stále v dobrém stavu a bude poskytovat co nejlepší kvalitu spánku.

Pružinová matrace MICADONI SIDI 180 x 200 cm tl. 23 cm

Ilustrační obrázek matrace (kliknutím na obrázek se dostanete na web prodejce)