Dubová komoda TASIRE 3D3S s efektem umělecké řemeslnosti


Kombinovaná 3-dveřová komoda

Znáte ten pocit? Věci v domácnosti se hromadí a vy už nevíte, kde je uložit. Co byste řekli na moderní, praktickou a stylovou komodu? Přináší jednoduchý design, který sluší každé domácnosti. Kromě designu nabízí i praktický úložný prostor v podobě 3-dveřové skříňky a 3 šuplíků. Vynikne v jakékoli místnosti, zda ji umístěte do předsíně, obývacího pokoje, dětského nebo studentského pokoje, všude najde své uplatnění. Přece platí, že v harmonickém prostředí se cítíme šťastnější.

Dubová komoda TASIRE 3D3S

Komoda TASIRE 3D3S je vyrobena z DTD laminovaného materiálu v barevném provedení dub artisan. Její rozměry jsou v šířce 105 cm, výšce 79,5 cm a hloubce 35 cm. Komoda je dodávána v demontu a má zaručenou 24-měsíční záruku.

Tato kombinovaná 3-dveřová komoda se svým tvarem a povrchovou úpravou skloubí minimalistický styl s kvalitou zpracování. Její design nabízí pohodlné ovládání, a to díky její praktické velikosti a rozložení. Široké dveře zajišťují dostatečný přístup k uskladněným věcem a díky třem šuplíkům máte perfektní prostor na uložení drobností.

Provedení v dubovém dekoru s uměleckým řemeslným efektem znovu oživí jakýkoli interiér. Rozhodněte se pro tuto kombinovanou komodu a nebudete muset řešit rozmístění svých věcí. Máte šanci získat nejen stylový a praktický kus nábytku, ale i úložný prostor pro věci, které vám k ničemu už nejsou.

Chcete si tuto dubovou komodu objednat ještě dnes? Navštivte www.esrom.cz a objednejte si ji za skvělou cenu!