Červenohnědý dezertní talíř z kameniny Bloomingville Rani – dokonalý přídavek do vaší kolekce!


Červenohnědý dezertní talíř z kameniny – dokonalý přídavek do vaší kolekce!

Bloomingville přináší netradiční nádobí, které snadno rozbije mnohdy ponurý vzhled každodenního stolování.

Když hledáte něco netradičního a originálního pro vaši sbírku nádobí, pak byste rozhodně měli přemýšlet o novém talíři z kameniny z kolekce Rani od značky Bloomingville. Navíc, když zrovna uspořádáte večeři, může se skvěle hodit na dezert, protože je přesně pro to určený – talíř má spíše menší rozměry, proto se na ně semle vejde dokonale jeden kousek vynikajícího zákusku.

Desingový dokonalek

Kolekce Rani je skutečně výjimečná. Talíře z ní jsou ručně vyráběné a to opravdu s láskou a péčí. Proto se každému kousku dostává jedinečného a originálního designu, čímž se stává nejen skvělým pomocníkem při servírování dezertů, ale i dekorativním prvkem, který může povznést atmosféru na jakékoliv společenské akci. Talíře mají krásný krakelovaný povrch, který působí velmi příjemně a romanticky.

Dostupný v eshopu

Pokud si chcete tento dezertní talíř zakoupit, tak byste se měli podívat do eshopu naradi-cz.cz. Tato stránka nabízí široký sortiment Bloomingville produktů a některé kousky jsou v akci. Vyberte si kousek, který vám bude nejlépe vyhovovat a dopřejte si společné chvíle s vašimi nejbližšími.

Pozor na malé odchylky

Každý kousek z kolekce Rani je jedinečný a odlišný od ostatních, což může být skvělé, ale může to mít i své drobné nevýhody. Znáte to, občas nakupujete nádobí, ale když ho chcete použít, tak vám nějaký detail nevyhovuje, například výška hrnečků apod. Co se týče talířku z kolekce Rani, může mít drobné barevné odchylky v důsledku ruční výroby, ale to rozhodně nevadí, právě naopak, je to pro vás skvělá zpráva, protože díky těmto jemným odchylkám máte zaručen, že budete mít skutečně originální kousek nádobí.

Pro koho je talíř ideální?

Pokud máte celoživotní vášeň pro krásné věci, které zároveň plní funkční účel, pak by tento dezertní talíř měl být tím pravým doplňkem do vaší sbírky. A když potom přizvete své přátele nebo rodinu na večeři a pochválíte se tím, jakým skvělým a originálním kouskem nádobí disponujete, budete si připadat jako kovboj, který právě našel ztracenou poklad.

Závěr

Takže, pokud toužíte po novém dezertním talíři, který by vypadal nejen dobře, ale byl i naprosto funkční, pak byste určitě měli zvážit talíř z kameniny kolekce Rani od značky Bloomingville. Tento kousek nádobí vám dodá ca. Může se stát tichým hvězdičkou na vašem stole a vás akorát tak zahřeje pohled na něj. Tak neváhejte a objednejte si ho ihned na naradi-cz.cz a při dalším společném jídle si užijte ten vskutku designový dokonalek.

dezertní talíř

Zdroj fotografií: naradi-cz.cz