Elegantní kuchyňská linka Falco Simeon 240 – jasmín+capuccino lesk s keramickým kuchyňským robotem


Moderní a praktická volba pro Vaši kuchyň

Kuchyňská linka Simeon je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek úložného prostoru a díky nožkám na spodních skříňkách, je prostor pod linkou lépe přístupný při úklidu.

Stylové odstíny a kvalitní zpracování

Korpusy skříněk jsou matné bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce a určitě si vyberete tu nejvhodnější pro Vaši kuchyň. Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Rozměry linky

Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích. Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče a dekorace nejsou v ceně.

Rozměry vysoké potravinové skříňky: š.60 cm, v.207 cm, hl.55 cm

Rozměry vrchních skříněk:

  • skříňka š.40 cm, v.72 cm, hl.30 cm
  • skříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cm
  • skříňka š.60 cm, v.72 cm, hl.30 cm

Rozměry spodních skříněk:

  • skříňka š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm
  • skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm
  • skříňka se zásuvkami š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm

Keramický kuchyňský robot jako nezbytnost

Pro dokonalé použití Vaší nové kuchyňské linky Falco Simeon doporučujeme nákup keramického kuchyňského robota. Naše nabídka keramických robotů Vám poskytne širokou škálu možností, jaký robot bude pro Vaši kuchyň nejvhodnější.

Závěr

Elegantní kuchyňská linka Falco Simeon 240 je skvělou volbou pro každou moderní kuchyni s potřebou dostatku úložného prostoru a stylového designu. Vyberte si z rozmanitých odstínů a vychutnejte si kvalitní zpracování této vynikající linky.