Kovový botník Lenny stříbrný s 2 policemi – praktický a stylový doplněk pro váš interiér!

V dnešní uspěchané době je velmi důležité, aby každá věc v našem interiéru měla nejen praktický význam, ale také estetickou hodnotu. Proto jsou produkty, které spojují tyto dvě vlastnosti tak důležité pro vytvoření harmonického prostoru. Jedním z takových produktů je kovový botník Lenny s 2 policemi.

Kovový botník Lenny s 2 policemi

Už nikdy nebudete mít problém s uložením několika páru bot

Jak už název napovídá, tento botník je skvělou volbou pokud hledáte praktický a stylový způsob, jak uložit své boty. Je vyroben z robustní a silné konstrukce, která pojme až 20 párů bot. To znamená, že už se nemusíte trápit tím, kam dát svou další obuv.

A pro ty z vás, kteří potřebují ještě víc místa pro uložení bot, může kovový botník Lenny být rozšířen pomocí kovových trubek, které se roztáhnou a vznikne tak větší prostor. Tento botník je tak ideální jak pro domácnost, tak i pro byt či kancelář.

Jaké jsou vlastnosti kovového botníku Lenny?

Kromě toho, že je kovový botník Lenny praktický a skvělým řešením pro uložení bot, také vypadá skvěle. Jeho moderní design se hodí do každého interiéru. Botník je vyroben z kovových trubek, které jsou navíc opatřeny gumovým, protiskluzovým zakončením. Jednoduchá montáž a lehká a stabilní konstrukce jsou dalšími výhodami tohoto praktického a stylového doplňku.

Vyrobili jsme kovový botník Lenny také ve stříbrné barvě, která dodá každému interiéru jeden či druhý styl. Není třeba se bát, že by se botník stal dominantou místnosti, naopak dokáže se dobře sladit s ostatními dekoracemi v bytě či domě.

Kovový botník Lenny s 2 policemi

Další specifikace a rozměry kovového botníku Lenny

Nechybí ani další vlastnosti, které využití botníku Lenny ještě více usnadňují. Kovové trubky lze nastavit, aby vyhovovaly potřebám dětských botiček, a díky tomu bude můžete uspořádat boty všech velikostí. Hmotnost botníku je pouhých 1,1 kg, takže ho snadno přemístíte podle potřeby na nejrůznější místa.

Samozřejmě nejdůležitější jsou rozměry. Celková výška kovového botníku Lenny je 36 cm, šířka se dá nastavit v rozmezí 61-114 cm a hloubka činí 22,5 cm. Tyto rozměry vám umožní velmi jednoduché a efektivní uložení bot a to navíc v moderním a stylovém provedení.

Pokud si tedy chcete pořídit kovový botník, který se nejen bude perfektně hodit k vašemu interiéru a nabídne dostatek místa pro uložení všech vašich bot, ale také bude praktický a snadno použitelný, kovový botník Lenny s 2 policemi je pro vás tou správnou volbou. Koupit si ho můžete na našich internetových stránkách.

Už nikdy nemusíte řešit, kde uskladnit své boty díky kovovému botníku Lenny s 2 policemi!