Zahalte se teple do zimního designu Beránkové deky 4Home, rozměr 150 x 200 cm

Exkluzivní beránková deka Winter je přesně tím, co potřebujete, abyste se v chladných dnech cítili uvolněni, pohodlně a bezpečně. Prohřeje vás svou měkkostí a něžným obalením, které rozzáří každou tichou chvíli plnou odpočinku.

Beránková deka Winter

Oblíbený norský vzor s motivem sobů a srdíček

Norský motiv s soby a srdíčky na bílém podkladu s červenými akcenty vytvořil perfektní základ pro každý zimní interiér. Krásně se hodí ke klasickému venkovskému stylu i modernímu minimalistickému prostředí.

Jemný mikroplyš a huňatý beránek

Část deky z mikroplyše vám nabídne krásně hladký povrch, který se jen lehce dotkne přes pokožku. Je to záruka, že se víc nebudete chtít hnout. Další strana deky z huňatého beránka je navíc jako stvořená k zachumlání obličeje i celé těla.

Detail beránkové deky Winter

Pro láskyplné a relaxační chvíle

Beránková deka Winter je skvělým společníkem pro večery strávené u televize, při čtení knížky, u kamen nebo třeba u krbu. Neomezujte se a užijte si ji ve všech variantách. S lahodným šálkem čaje nebo s dobrým pitím bude v chladných dnech dokonalým příkladem komfortního tepla.

Doporučení pro alergiky a citlivou pokožku

Beránek z měkoučkého mikrovlákna vám poskytne měkkost a teplý pocit, stejně jako pravá vlna, ale bez toho, aby se na něm uchytili roztoči. Je to ideální volba pro alergiky a citlivou pokožku, kteří chtějí mít všechny své oblíbené věci v jednom kousku.

Další pohled na beránkovou deku Winter

Pro otevřenější vzhled

Zazáří v každém interiéru a dává vám pocit, že jste v teple svého domova. Jeho poutavá kombinace barev a originální motiv sobů srdíček udělá z každé chvíle odpočinku jedinečný okamžik. Pokud hledáte dokonalou kvalitu a perfektní funkčnost, beránková deka Winter je tou nejlepší volbou pro vás.

Pro více informací a koupě Beránkové deky Winter navštivte stránky produktu na nabytekhned.cz.