Nová bílá ložnicová sestava Vendy B – zkuste si ji i vy!

Potřebujete nový nábytek do ložnice? Chcete elegantní a moderní sestavu, která dodá místnosti šmrnc? Pak je tu nová ložnicová sestava Vendy B!

Výjimečný nábytek Vendy B získává stále větší oblibu mezi zákazníky po celé republice. Jaké jsou její hlavní přednosti?

Moderně pojatý design

Vendy B je nábytek, který sází na moderní design. Bílá barva v kombinaci s decentními detaily dodává celek útulnost a čistotu. Sestava je vhodná do každé ložnice, bez ohledu na styl.

Odkaz na nákup této bílé ložnicové sestavy můžete najít zde.

Dodáváme v dekoru jako na hlavní fotografii

Vendy B je k dispozici v bílém dekoru, stejně jako na hlavní fotografii. To znamená, že si můžete být jisti, že výsledek bude vypadat skvěle a celková estetika se bude krásně prolínat.

Nábytek je dodáván v demontu

Chtěli byste si Vendy B pořídit, ale nevíte, zda se vám nábytek podaří sestavit? Nemějte strach, Vendy B je dodávána v demontu, takže ji můžete snadno sestavit svépomocí.

Všechny potřebné kování je součástí balení a návod na montáž je přiložen. Takže pokud máte základní náčiní a dokážete sestavit nábytkové díly, Vendy B není pro vás žádný problém!

Možno zakoupit jako sestavu na hlavní fotografii nebo si sestavit vlastní ložnici

Vendy B můžete zakoupit jako kompletní ložnicovou sestavu, kterou vidíte na hlavní fotografii. Pokud vám ale přijde, že byste potřebovali něco jiného, můžete si sestavit vlastní ložnici.

Součástí sestavy: Šatní skříň Vendy I, bílá; komoda Vendy II, bílá; noční stolek Vendy, bílá

Vendy B je složena ze tří základních částí: Šatní skříně Vendy I, komody Vendy II a nočního stolku Vendy. Všechny díly jsou bílé barvy a mají opravdu příjemné tvary. Pokud si však přejete, můžete libovolně kombinovat a sestavit vlastní ložnici.

Materiál

Vendy B je vyrobena z DTDL – laminovaných dřevotřískových desek o síle 16 mm. Tyto desky jsou tradičním materiálem pro nábytek, jsou povrchově upraveny impregnovanou dekorativní folií a jsou tedy odolné vůči poškození a opotřebení.

Údržba

Pokud chcete, aby byla vaše ložnice vždy krásně udržovaná, měli byste konat pravidelnou údržbu nábytku. Naštěstí to není nic složitého – postačí běžné prostředky na úklid.

Musíte si však dávat pozor, abyste nepoužívali ostré hadříky a měkkou bavlněnou úterku. Tím zajistíte, že nábytek nebude poškrábaný ani poškozený.

Montáž

Jak jsme již zmínili výše, nábytek Vendy B je dodáván v demontu. Před montáží je důležité si přečíst návod a postupovat podle něj.

Díly se spojují pomocí kovových spojů a překlenovacích profilů. Pokud chcete zajistit, aby nábytek byl co nejstabilnější, doporučuje se občasné dotažení uvolněných spojů.

vzor bílé ložnice 
</p>
</div>
<footer class= Publikováno: