Čalouněná postel RIVIA Boxsprings 90 x 200 cm v provedení Monolith 84 pro pohodlný spánek a elegantní interiér

Moderní čalouněná postel, kde je každodenní vstávání radost díky výšce ložné části postele, která je 53 cm. Postel má moderní design a několik variant potahových látek. Postel je vyrobena z kombinace dřeva a LTD. Představujeme Vám čalouněnou postel RIVIA Boxsprings 90 x 200 cm v provedení Monolith 84, která zajišťuje nejen pohodlný spánek, ale také dotváří elegantní interiér vaší ložnice.

Co je Boxspring?

Boxspring je báječný vynález, jak z dobré postele udělat ještě lepší – s extra porcí pružení a přitom s maximálním důrazem na dokonalou ergonomii těla při spánku. Tento systém se skládá z boxového rámu opatřeného pružinami a vysoce kvalitní matrace. To znamená, že celá postel pracuje společně pro Váš nejlepší spánek. Matrace se tvoří skrz srovnání možností a preferencí zákazníka, v závislosti na výšce postele, tvrdosti a materiálu jako je latex, pěna apod.

Díky použití systému Boxspring na této posteli RIVIA získáte kvalitní a dlouhodobě trvanlivý produkt, který se postará o Vaše pohodlí a poskytne Vám pohodlný spánek. Vysoká ložná plocha této postele navíc pomáhá udržovat zdravé držení těla při spaní.

Moderní design postele RIVIA

Tuto čalouněnou postel RIVIA lze zakoupit v několika variantách potahových látek. Díky tomu si můžete vybrat takovou barvu, která bude nejlépe ladit s Vaším interiérem ložnice. Skvělým výběrem a velice oblíbeným zákazníků je provedení v Monolith 84. Tento elegantní a moderní potah v černé barvě poskytuje jednoduchost, zároveň dodává ložnici punc elegance a exkluzivity.

Tato čalouněná postel je vyrobena z kvalitních materiálů a pečlivě zpracována, takže zajišťuje spolehlivou oporu pro Váš organismus a dobrou ergonomii pro maximální pohodlí. Skvělá volba pro ty, kdo chtějí své ložnice zařídit stylově a přitom se nedostat při výběru postele o kvalitu spánku.

Chcete si pořídit kvalitní a pohodlnou postel? Navštivte web www.bestnabytek.cz a objednejte si svého favorita ještě dnes!

Čalouněná postel RIVIA

Detail čalouněné postele RIVIA

Pohodlný spánek na čalouněné posteli RIVIA Boxsprings