Bílo-hnědý botník DORE – dokonalý doplněk do vaší předsíně

Elegantní botník DORE v zajímavé kombinaci bílé a hnědé barvy je ideálním doplňkem do každé moderní předsíně. Tento botník nejen že skýtá velkou úložnou kapacitu, ale také se bude skvěle hodit do interiéru, který je laděný v bílo-hnědých tónech.

Bílo-hnědý botník DORE

Kvalitní a prostorný botník

Bílo-hnědý botník DORE disponuje celkem třemi zásuvkami, ve kterých si můžete uložit všechnu obuv a příslušenství, které potřebujete mít ve vaší předsíni po ruce. Vnitřní úložný prostor botníku navíc poskytuje dostatek místa pro další věci, jako jsou kabelky, klobouky a šály. Botník DORE je vyroben z kvalitních materiálů, které vám zaručují maximální pevnost a odolnost proti poškození.

Jednoduchý a moderní design

Bílo-hnědý botník DORE se svým jednoduchým a moderním designem skvěle zapadne do každého interiéru. Jeho bílo-hnědá kombinace barvy se hodí k pelletovým podlahám, tmavým dlaždicím i k jiným typům podlahových krytin. Botník DORE můžete snadno kombinovat s dalšími kousky nábytku v podobném stylu a barevných kombinacích.

Detail bílo-hnědého botníku DORE

Nakupte nyní na Kupsinabytek.cz

Pokud hledáte kvalitní a moderní botník, bílo-hnědý botník DORE je to pravé řešení pro vás. Na stránkách obchodu Kupsinabytek.cz si můžete objednat tento botník i s dopravou a drobným montážním servisem. Nezapomeňte si zkontrolovat další nabídku moderního nábytku a příslušenství, které by se vám mohly hodit k novému botníku DORE.

https://www.kupsinabytek.cz/produkt/botnik-dore-bila-hneda/